نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اتفاق ناخواسته و رفتار خانواده همسر

727
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاق ناخواسته و رفتار خانواده همسر

سلام وقت بخیر
    اینجانب به دلیل سهل انگار در کار خانه یا به هر دلیل راه اب فاضلاب گرفته شد و به خاطر اینکه همسرم نسبت به من به خیلی از مسایل بی تفاوت هست من خودم باید ه رکاری را استارت بزنم به آزانس زنگ زده تا برایم میاع لوله بازکنیگرفته تا بتوانم لوله اب فاضلاب را باز کنم که بعد از اوردن مایع همرم خودش اینکاررا متقبل شدکه انجام دهد ولی بدون اینکه بروشور و پشت ظرف رامطالعه نماید مایع را از داخل سینک وارد نمود در صورتی که باید داخل دیوار خالی می کرد و بایانکارش لوله سیفون بر اثر برخورد اسید به ان پاره و همسرم کهمی خواست مواد روی زیمن پخش نشود دست خود را زیر ان گرفت بااینکارش دستش با مواد سوخت و چون ان روز خواهرم و خواهر همسرم در منزل ما مهمان بودند من را مقصر دانستند که تو باعث سوختگی دستش شده ای
    بعداز رفتن به درمانگاه و برشتن من خواستم که شام درست کنم ناچارباید مواد را جایی خالی می کردم که داخل فاضلاب بالکن ریختم نم یدانستم که بوی ان وارد خانه می شود با وارد شدن بوی اسید به خانه ان هم نه خیلی زیاد ولی برای انها زیاد بود خاوهرم انچنان فحش و ناسازیی به من می گفت و خواهر شوهرم نیز باری من قیافه می گرفت و با اون هم دست بودند رفتند توی بالکن دادو بی داد م یکردند و من را زیر حرفهای رکیک خود رگفته بودند و شوهرم ن هم از فرصت استفاده کرده با انها هم دست شده بود و به من توهین می گرد
    لبساهای خود را پوشیدند و گفتند از خانه باید خارج شویم تا پاسی از شب برگشتند
    حالا خدا وکیلی ادم انتقاد پذیر یهستم با این شرح حالی که گفتم مقصر اصلی این برناه کی بوده است خیلی عذاب وجدان دارم
    چون انها برای دیدن دختر من که دوسالش هست از شهرستان امده بودند با قهر و ناراحت یاز من جدا شدند و من شدم مقصر اصلی و ادم نفهم
    ممنون می شوم که راهنمایی بفرمایید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درخواست همکاری

آن چیزی که روشن و مشخص است در این کار هیچ عمدی وجود نداشته و همه از روی نا آگاهی بوده هم نا آگاهی شما و هم همسرتون بنابراین الان دیگه موضوع تموم شده و گذشته کاری که باید از الان انجام بدید اینه که اولا در اتفاقات گذشته دیگه دنبال مقصر نگردید که خودش مشکل ساز میشه و ثانیا خودتون را سرزنش نکنید چون تنها دستاورد. این کار آزرده کردن خاطر خودتونه و هیچ فایده ای نداره.

3. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر شما من برای اشتی با انها پیش قدم بشوم یا انها که خودشان که این شرایط را ایجا بنموده اند
    در ضمن این دو شخصیت مدام کلمات شان و حرکاتشان پر از انرژی منفی می باشد

5. کاربران زیر از ZHALEH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

چون مهمان شما بودند منطقی باشون صحبت کنید و بگید عمدی در کار نبوده بگید سوختن دست شوهرتون بخاطر بی تجربگی توی این کار بوده و پیچیدن بو هم از روی ناآگاهی من بوده و عمدی نبوده، من از شما عذر میخوام بهر حال شما مهمان ما بودید.
    فقط در همین حد اگه پذیرفتن که معلومه منطقی هستند و مشکل حله اگر نپذیرفتند و خواستن با یادآوری گذشته سرزنشتون کنن اصلا براتون مهم نباشه که ناراحت شدن مشکل خودشونه، اینم که گفتم عذر خواهی کنید صرفا بدلیل اینکه مهمونتون بودن و به رسم ادب وگرنه اگر منطق داشتن به شما توهین و بی احترامی نمیکردن
    ویرایش توسط Mohammad313 : 05-08-2016 در ساعت 12:49 PM

7. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

شما هیچ کار اشتباهی نکردی ، اتفاق بوده همین.

خواهر و شوهر خواهرت هم حق نداشتند چنین حرف های بزنند ، شوهرت هم اشتباه کرده طرف اونا بوده!!! عوض اینکه دهن اونا ببنده قاطی اونا شده!!!

به قول اقا محمد شما به خاطر اینکه مهمون هستند احترامش نگاه دارید و توضیح بدهید که عمدی در کار نبوده و اتفاق بوده اگر قانع شدند هیچ وگرنه کسی که نفهمه اونا هستند و بیشترین از این خودت کوچک نکن و حرف اضافی زدند می تونی بگی خوش اومدید .

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : اتفاق ناخواسته و رفتار خانواده همسر

این یک اتفاق بوده .

البته بیشتر سهل انگاری از سمت همسرتون بوده .

در یک فرصت متاسب از دل همسرتون در بیارید .

گرفتگی لوله متاسفانه امری غیر قابل اجتنابه .

از این به بعد هر چند وقت یک بار اسید که نه ولی لوله باز کن هایی هستند که در پایان شب که کسی اب رو باز نمی کنه

تو لوله ریخته میشه و صبح مواد با اب گرم فراوان شسته میشه .

شدت این مواد به اندازه اسید نیست ولی به خاطر بطری های زیبا بچه ها به سمتشون میرن ومتاسفانه دچار سوختگی گوارش میشن .

حالا که به خیر گذشته مواظب فرزندتون باشید چون با این خانواده ای که شما دارید .

دیگه عذرتون پذیرفته نیست .

سعی کنید از این مواد به اندازه مصرف یک خریداری بشه ودر اشپزخانه هم نگهداری نشه .

با همسرتون صحبت کنید که قصدی نداشتید وبگین ایشون خودش با خواهر وخواهرزنش صحبت کنه .

موضوع منت کشی واین حرف ها نیست .

این دو نفر غریبه نیستند .

پس هر قدمی که بردارید به سمت اون ها نفعش به زندگی خودتون میرسه .

معذرت خواهی لازم نیست .همین که شما پیشقدم یک تماس تلفنی بشید کافیه .

بعدا در یک فرصت مناسب به اون ها هم توضیح بدین .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

10. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد